Wobenzym 800 tablet

Wobenzym je vlajkovou lodí mezi prostředky systémové enzymoterapie, která ve světě používá více než čtyřicet let. V České republice je Wobenzym patří mezi registrované léky, používá se jako prostředek proti zánětům, otokům a poruchám imunity. Je volně prodejný v lékárnách a je k dispozici je v baleních 40, 200 a 800 tablet.

Složení Wobenzymu, účinky

Wobenzym obsahuje kombinaci enzymů, které mají schopnost pozitivně ovlivňovat imunitu, tlumit záněty a otoky a do jisté míry i rozpouštět krevní sraženiny. Zkušenosti ukazují, že tyto enzymy urychlují průběh zánětu a zmírňují jeho následky. Wobenzym přispívá k lepšímu vstřebávání otoků i krevních výronů. Snižuje viskozitu (vazkost) krve a tak zlepšuje krevní oběh v malých cévách. Pro detailní složení přípravku, doporučené dávkování, kontraindikace, dávkování dětem, dlouhodobé podávání doporučujeme přečíst příbalový leták.

Oblasti pro léčebné použití přípravku Wobenzym

Alternativa lečebných postupů
– Otoky po úrazech
– Otoky způsobené poruchou odtoku mízy (lymfedémy)
– Fibrocystická mastopatie

Jako podpůrná léčba
– Některé pooperační stavy v chirurgii
– Záněty povrchových žil
– Stavy po ucpání žil dolních končetin krevní sraženinou
– Revmatoidní artritida, revmatismus měkkých tkání, artróza
– Mnohočetná mozkomíšní skleróza
– Chronické a opakujicícé se záněty v oblasti nosu, uší a krku, horních i dolních cest dýchacích, močového a pohlavního ústrojí, trávicí trubice, kůže aj.)
– Wobenzym sice nenahrazuje léčbu antibiotiky, ale zvyšuje jejich účinek, a proto se osvědčil jako podpůrná léčba při léčbě antibiotiky.

Sportovní lékařství
Výše uvedené léčebné indikace se ovšem vztahují i na sportovní úrazy, otoky a zánětlivé stavy vzniklé v důsledku sportovní činnosti.

Kde je nejlevnější: cena Wobenzymu

Cena přípravku Wobenzym na 1 tabletu je závislá na velkosti balení, výrazně nejlevnější Wobenzym je tak v balení 800 tablet. Je to přitom balení, které je většinou potřebné na efektivní kůru. Na internetových (on-line) lékárnách je navíc zpravidla možno získat slevu.

Wobenzym 800 tablet

Objednat v on-line lékárně Pilulka.cz

Pozn.: Wobenzym není české slovo a má komplikovaný pravopis. Mezi nejčastější chybné tvary a zkomoleniny patří wobenzyn, wobenzim, wobenzin, vobenzim nebo vobenzym.